Svi poslovi

Pogonski električar

Usled intenzivnog razvoja poslovanja naše kompanije, ukazala se potreba za angažovanjem:

Pogonskog električara

Uslovi:
• III ili IV stepen stručne spreme, odgovarajućeg usmerenja
• Najmanje godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• Iskustvo u radu sa ručnim alatima i električnim mernim instrumentima

Opis poslova:
• Samostalno rasklapanje sklopova, određivanje vrste kvara i vršenje opravki
• Održavanje, dijagnostikovanje i otklanjanje elektro kvarova na objektima i pogonima (iz oblasti građevine, transporta…)

Mehaničar

Mehaničara

Uslovi:
• Minimum III stepen stručne spreme, smer: Mehaničar ili Automehaničar
• Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima: Najmanje 3 godine

Bravar

Usled intenzivnog razvoja poslovanja naše kompanije, ukazala potreba za angažovanjem jednog radnika na radnom mestu:

BRAVAR

Uslovi:
• Minimum srednja stručna sprema III stepena (smer: bravar, mašin-bravar ili zavarivač)
• Neophodno više od 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Autoelektričar

Autoelektričara

Uslovi:
• Stručna sprema: III ili IV, smer: Autoelektričar
• Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima: Najmanje 1 godine
• Iskustvo u radu sa ručnim alatima, električnim mernim instrumentima, dizalicama, brusilicama
• Probni rad: 1 mesec

Informacije za kandidate

Svi kandidati koji su zainteresovani za rad u kompaniji Karin komerc MD mogu poslati svoju radnu biografiju na mejl ljudski.resursi@karinmd.com ili popuniti online formular prijave. Na ovaj način postajete deo naše baze kandidata i bićete kontaktirani ukoliko se ukaže potreba za radnicima Vašeg profila.

"Karin komerc MD" doo

PROIZVODNJA, IZGRADNJA, TRGOVINA

Pib: 103726184

Matični broj: 20009233

Živorada Petrovića 8, Veternik
021/823-800
021/823-801
office@karinmd.com
KarinKomercMD

Pišite nam